ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Рожеве золото

Що таке рожеве золото?

рожеве золото

Що таке рожеве золото? Рожеве золото — це сплав золота, міді та срібла, в якому срібла міститься приблизно в п'ять разів менше, ніж золота, а кількість міді відносно велике. Збільшення кількості міді і одночасне зменшення вмісту срібла приводить до того, що сплав набуває яскраво виражений, насичений червоний колір — утворюється червоне золото.

Золото з рожевим і червоним відтінком було відомо ще в середньовічі, проте ці сплави були скоріше побічними продуктами роботи алхіміків, а не запланованим результатом.

Таке золото достатньо довго не знаходило застосування у ювелірів — вважалося неприпустимим мати в прикрасах не справжнє або зіпсоване золото.

Однак, з плином часу змінювалася мода і рожеве золото поступово стало використовуватися в ювелірних виробах. З кожним роком воно набуває все більшої популярності. Сплави рожевого і червоного золота дуже красиві і тому привертають до себе увагу, при цьому вони практично в два рази дешевше, ніж жовте золото, оскільки в них міститься достатньо велика кількість недорогої червоної міді.


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua