ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Купити, продати золото

Де купити або продати золото?

Золото можна купити або продати на ринку Форекс.

У ПриватБанку відкрито нову можливість по купівлі / продажу золота онлайн. Основними перевагами є зручність і можливість здійснення операцій цілодобово, при цьому операції проводяться з безготівковим золотом і таким чином відсутні витрати на виготовлення, доставку і збереження злитків.

Операції з золотом можуть бути легко здійснено через інтерфейс системи інтернет-банкінгу Приват24. Для виконання операцій необхідно зареєструватися в цій системі і використовувати пункти меню Обмін валют і далі Купівля, продаж золота, після чого ви можете вибрати кількість золота в грамах для продажу або покупки. При необхідності операції проведені з золотом можна переглянути в меню Обмін валют — і далі Архів операцій із золотом. Використовуючи систему Приват24 можна придбати від 1 грама золота. Показник курсу золота в системі оновлюється двічі на день.

Важливою перевагою золота як фінансового інструменту є те, що його можна перевести в готівку в будь-який момент. У країнах Європейського союзу прийнято тримати до 10% своїх заощаджень у золоті. Золото є одним з основних елементів світової економіки, даний метал по праву відносять до благородних, він використовується і як фінансовий інструмент, як матеріал для ювелірних прикрас і, нарешті, важливо те, що золото має безліч областей технологічного застосування, а запаси його не дуже великі. Протягом століть золото вважається беззаперечно надійним інструментом збереження коштів від інфляції. Золото це надійне вкладення в часи криз і динаміка курсу золота за останній рік підтверджує це. Золото сприяє стабілізації вартості інвестиційного портфеля, оскільки, на відміну від акцій, його вартість зростає у часи політичних та економічних катаклізмів. За 2008-2011 роки вартість золота в гривневому еквіваленті виросла майже в 3 рази! Вартість золота вже давно перевищила 1000 доларів за унцію. Аналітики Erste Bank пророкують, що вартість золота в довгостроковому періоді досягне 2300 доларів за унцію, а в прогнозах аналітиків Schroder Investment Management Ltd. вказується, що всього за кілька наступних років вартість унції золота може досягти 5000 доларів. Поточні прогнози курсу золота ви можете знайти тут: Прогноз курсу золота.

Проведення операцій в системі інтернет-банкінгу вигідно, зручно і комфортно звичайно, це дозволяє швидко приймати рішення, ефективно керуючи своїми засобами, зокрема, керуючись інформацією про зміни цін на фінансових ринках. Це також забезпечує збереження золота на рівні, який неможливо, забезпечити оперуючи його фізичними еквівалентом.

Для входу в систему Приват24 ви можете використовувати віджет Приватбанку розташований ліворуч: натисніть Інші послуги, потім вкладку Банк, після цього виберіть пункт Інтернет Банк.


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua