ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Довідник

Довідник термінів, організацій, абревіатур і визначень

Bloomberg L.P.
Bloomberg є однією з провідних компаній, що надають інформаційні послуги в сфері фінансів, її частка в становить приблизно одну третину від загального світового доходу в цій сфері.
BNP Paribas
найбільша в світі банківська група зі штаб — квартирою в Парижі і другою глобальною штаб — квартирою в Лондоні. У жовтні 2010 року за даними Bloomberg та Forbes ця група була визнана найбільшим банком і найбільшою компанією в світі за величиною активів з більш ніж 3,1 трлн. доларів. Група була утворена шляхом злиття Banque Nationale de Paris (BNP) і Paribas в 2000 році. У квітні 2009 року BNP Paribas придбала 75 відсотків акцій бельгійського Fortis Bank, і таким чином набув статусу найбільшого банку єврозони по депозитах.
FRS
Federal Reserve System (Федеральна резервна система) — спеціально створена в 1913 році система, яка виконує роль центрального банку США. В управлінні Федеральної резервної системи держава відіграє значну роль, хоча її форма власності є приватною — акціонерна з акціями, які мають особливий статус.
CEBR
Centre for Economics and Business Research — Центр економічних і бізнес-досліджень, є незалежною консультаційною компанією, яка надає бізнес — консультації, засновані на глибоких наукових дослідженнях. Компанія створена в 1992 році і забезпечує аналіз, прогнози і стратегічні рекомендації для компаній різних розмірів, а також для фінансових установ, урядових відомств, підприємств торгівлі та відділів Європейської комісії.
Canaccord Genuity Group Inc.
(Canaccord Financial Inc. до жовтня 2013) — канадська компанія, що надає банківські та інші фінансові послуги. Спеціалізується на управлінні приватним капіталом і брокериджі на ринку капіталів.
Commerzbank AG
другий за величиною банк в Німеччині, після Deutsche Bank, зі штаб — квартирою у Франкфурті — на — Майні.
GFMS Ltd
Gold Fields Mineral Services — компанія, утворена в серпні 1989 року, є провідним незалежним консультаційним агентством по дорогоцінним металам. Що спеціалізується на глобальних дослідженнях ринку золота, срібла, платини і паладію.
Goldman Sachs
The Goldman Sachs Group, Inc — транснаціональна компанія, що спеціалізується на наданні послуг у сфері інвестиційного банкінгу, операцій з цінними паперами, інвестиційного управління, та інших фінансових послуг в першу чергу інституціональним інвесторам. Goldman Sachs була заснована в 1869 і в даний час його центральний офіс розташовується Нью-Йорку, додаткові офіси розташовуються в головних міжнародних фінансових центрах. Компанія організовує злиття компаній і їх придбання, надає гарантійні послуги, послуги з управління активами, а також брокерські послуги як урядовим установам і корпораціям, так і приватним особам.
HSBC
HSBC Holdings plc — британська транснаціональна компанія, що надає банківські та інші фінансові послуги. За даними журналу Forbs компанія HSBC є другою за величиною серед організацій надають подібні послуги за результатами 2011 року.
JP Morgan Chase & Co.
одна з найстаріших (заснована в 1799) і найвпливовіших фінансових компаній світу. Компанія базується в Нью-Йорку і є лідером у сфері фінансових послуг: інвестиційного банкінгу, довірчого управління. Активи банку складають більше $2,3 трлн. доларів (2010 р.). JP Morgan Chase входить в десятку найбільших банків по прибутку, за консолідованим активам та ринкової капіталізації.
Merrill Lynch
відділ з управління активами Bank of America. З урахуванням більш ніж 15 000 фінансових консультантів і $2,2 трлн. активів клієнтів — це найбільша брокерська компанія в світі. До 2009 року фірма представляла собою великий американський інвестиційний банк, однак в 2008 році була куплена Bank of America і тепер є його відділенням.
Morgan Stanley
транснаціональна компанія з надання фінансових послуг зі штаб — квартирою в Нью-Йорку, яка обслуговує різні фінансові групи корпорацій, уряду, фінансові установи та приватних осіб. Morgan Stanley працює в 36 країнах по всьому світу, з більш ніж 600 відділеннями і більше 60 тис. службовців. Під їхнім керівництвом знаходиться близько 779 млрд. Доларів активів.
London Bullion Market
Лондонський ринок дорогоцінних металів — оптовий позабіржовий ринок з торгівлі золотом і сріблом. Торгова проводиться серед членів Асоціації Лондонського ринку дорогоцінних металів (LBMA), частково під наглядом Bank of England.
LBMA
London Bullion Market Association (Лондонська асоціація учасників ринку дорогоцінних металів) — асоціація учасників оптової позабіржової торгівлі на Лондонському ринку дорогоцінних металів (London Bullion Market). Більшість членів асоціації — це представники найбільших світових банків, дилерів ринку дорогоцінних металів, а також виробників.
LME
London Metal Exchange (Лондонська біржа металів) — це ф'ючерсна біржа, є найбільшою в світі по опціонах і ф'ючерсними контрактами по чорним і кольоровим металам. Всупереч поширеній думці, дорогоцінні метали, такі як золото і срібло, не торгуються на Лондонській біржі металів.
RBS
The Royal Bank of Scotland Plc — Королівський банк Шотландії, заснований в 1727 році, є другим за величиною британським банком. RBS входить в число трьох шотландських банків, які мають право випускати банкнот.
Sharps Pixley
утворилася шляхом злиття Pixley & amp; Abel b Sharps Wilkins. У 1998-му році бренд Sharps Pixley був куплений Росом Норманом.
UBS AG
Union Bank of Switzerland — найбільший швейцарський банк, розташований в Базелі і Цюріху. UBS входить в десятку найбільших банків по прибутку, за консолідованим активам та ринкової капіталізації.
Wells Fargo & Company
комерційна компанія, що надає різноманітні фінансові послуги практично по всьому світу. В даний час Wells Fargo є четвертим за величиною банком в США за величиною активів і найбільшим банком за ринковою капіталізацією. У 2007 році цей банк був єдиним у США, мають рейтинг AAA за версією S & P, який, проте, був знижений до AA-після фінансової кризи 2007-2010 років.

Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua