ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Рейтинг ювелірних інтернет-магазинів Росії

Рейтинг ювелірних інтернет-магазинів Росії, який складений за відгуками клієнтів системи оцінки веб-ресурсів Web Of Trust

Метод відбору російських ювелірних інтернет-магазинів

У рейтингу представлені всі ювелірні інтернет-магазини, які відповідають наступним критеріям:

  • магазин має рейтинг не нижче ніж «Чудово» за оцінкою сервісу Web Of Trust;
  • ювелірний магазин зареєстрований в Росії;
  • продаж ювелірних виробів онлайн є основним напрямком діяльності магазину.

Пояснення до таблиці

  • Домен, Організація, що володіє доменом, Місто реєстрації організації, що володіє доменом — це параметри домена, де розміщується сайт ювелірного магазину, згідно з інформацією наявною у відкритому доступі в базі даних Whois. Що таке домен ви можете дізнатися детальніше тут: Що таке домен?
  • Назва — назва ювелірного магазина;
  • Адреса — місто, де розташовується офіс, магазин або мiсто реєстрації юридичної особи;
  • Ліцензія — дані про дозвільні документи на торгівлю ювелірними виробами, якщо дані про такі є на сайті магазину (не всі магазини вважають за необхідне вказувати подібну інформацію);
  • Рейтинг магазину — добуток оцінки магазина як продавця за 100-бальною шкалою і надійності оцінки (яка також оцінюється за 100-бальною шкалою). Наприклад 4350 (87*50) означає, що оцінка провайдера складає 87 з 100, при цьому надійність цієї оцінки становить 50 з 100, а 4350 - їх добуток, що враховує як оцінку магазину, так і те, як багато людей поділяє цю оцінку.
Таблиця рейтингу ювелірних інтернет-магазинів Росії.
Ми НЕ радимо вибирати саме перший за списком ювелірний магазин і НЕ можемо гарантувати порядність кожного з них. Тут лише представлені дані, отримані з відкритих джерел, проте вибір залишається за вами!
ДоменОрганізація, що володіє доменомНазваАдресаЛіцензіяРейтинг магазину
magicgold.ruSerebryaniy vek JSCМагія ЗолотаМосква, Санкт-Петербург та ін-913 (83*11)
bestwatch.ruAdelia Ltd.Bestwatch.ruМосква, Санкт-Петербург-3280 (82*40)
rings.ruприватна особаwww.Rings.ruМоскваСвідоцтво про взяття на спеціальний облік № 0160009112 від 03 грудня 2007р. видано Центральної Державною інспекцією пробірного нагляду Російської державної пробірної палати979 (89*11)
olin.ruOLIN-Media Ltd."Олін"МоскваСвідоцтво видано Центральної держінспекцією пробірного нагляду Російської Пробірної палати на право здійснення наступних видів діяльності:"Роздрібна торгівля ювелірними та іншими побутовими виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння на виставках, ярмарках, а також через інтернет і ТВ-магазини." Код КВЕД [_52.48.22; 52.61.2_] Реєстр. номер 0160010398 Дата видачі:"06" серпня 2008 р. Термін дії Свідоцтва: до"06" серпня 20131012 (92*11)
jewelbox.ruприватна особаТОВ "Джевел"Москва-1044 (87*12)
zenzone.ruArtis Ltd.ТОВ «Срібний Дім»МоскваСвідоцтво про постановку на спеціальний облік №: 0160005494, видано Російської Державної Пробірної палатою.924 (84*11)

Таблиця рейтингу російських ювелірних інтернет-магазинів є інтерактивною. Натисніть на заголовок таблиці, щоб упорядкувати дані за потрібним параметром.

Дата останнього оновлення: 25.01.2012

Кількість російських ювелірних магазинів, що відображаються на сторінці:

Сторінка з

Знак якості для сайту ювелірного інтернет-магазину

Знак якості для установки на сайт вашого ювелірного магазину, що підтверджує його статус як одного з кращих магазинів в Росії. Для установки скопіюйте наведений нижче код знака і вставте у вихідний html-код вашого сайту.

Кращі ювелірні магазини Росії

Розмір знака якості: 152x68 px


Якщо ви помітили якусь неточність або ваш ювелірний магазин задовольняє всім умовам рейтингу, але ще в ньому не представлений,


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua