ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Підписатися на оновлення:rss2email

Підписатися на оновлення:feed

Прогноз курсу євро

Прогноз курсу євро на найближче майбутнє

Увага: прогнози курсу євро від будь-яких експертів далеко не завжди збуваються навіть приблизно

Прогнози курсу євро на 2016-2017 рік

Перемога Трампа на виборах в США може негативно відбитися на євро

Протягом найближчих п'яти років європейська валюта може зникнути зі світової економіки. Такий прогноз зробив російський підприємець і політичний діяч Михайло Юр'єв.

Він вважає, що нинішня економічна політика США спрямована на зміцнення долара і ослаблення євро. І ця динаміка тільки посилиться, якщо на американських виборах в листопаді переможе мільярдер Дональд Трамп. Тоді протягом п'яти років європейська валюта може зникнути з економічного горизонту.

Говорячи ж про найближчу перспективу, бізнесмен вважає, що ніяких особливо драматичних подій не передбачається. Якщо США несподіваного не активізуються на валютному ринку, то в найближчий рік співвідношення євро до долара залишиться приблизно на нинішньому рівні. Можливі деякі зміни в ту чи іншу сторону, але все в межах статистичної похибки. Якщо США несподіваного не активізуються на валютному ринку, то в найближчий рік співвідношення євро до долара залишиться приблизно на нинішньому рівні Нічого драматичного не буде. Так воно і буде. Певні кола в США, в тому числі і Трамп, хочуть почати політику зміцнення долара. Якщо вона почнеться, то та динаміка падаючого долара євро, яка є, продовжиться. Якщо немає, то залишиться приблизно на нинішньому, плюс-мінус, — дав свій прогноз бізнесмен в інтерв'ю виданню Лайф.

Прогноз курсу євро на 2016 рік за інформацією: Лайф

11.09.2016


Євро може зміцнитися по відношенню до долара

На найближчу перспективу можна зробити висновок, що євро може зміцнитися у зв'язку зі зниженням курсу долара на п'ять процентних пунктів.

Фахівці відзначають, що Федеральна резервна система США найближчим часом не буде підвищувати базову ставку, тому стан економіки США буде погіршуватися. До такого висновку схиляються аналітики з банку Morgan Stanley. Ми налаштовані достатньо песимістично через економічних показники США. Якщо ви подивіться на внутрішні індикатори, які дуже добре відображають внутрішній попит, ви побачите, що попит буде знижуватися, — заявив головний валютний стратег Morgan Stanley Ханс Редекер.

Прогноз курсу євро на 2016 рік за інформацією: Bloomberg

01.08.2016


Невелике подорожчання Євро в липні

Курс євро по відношенню до долара на початок місяця становить 1.11. Максимальне значення курсу очікується на рівні 1.15, мінімальне - 1.11. Середнє значення, а також курс на кінець місяця складе близько 1.13 євро за долар.

Прогноз курсу євро на 2016 рік за інформацією: longforecast

02.07.2016


Гривня продовжує падіння відносно Євро, але не так швидко як очікувалося

За прогнозами інвестиційної компанія ICU курс гривні до Євро на кінець 2016 року, за прогнозами групи, повинен скласти 30,52 (попередній прогноз - 34,56 євро / грн) і на кінець 2017 - 33 євро / грн.

Прогноз курсу євро в Україні на 2016-2017 рік за інформацією: Українські Новини

24.05.2016


Brexit

На думку експертів Bayerische Landesbank, які в першому кварталі точніше інших давали прогнози щодо курсу євро, в найближчі три місяці основним фактором, що впливає на курс європейської валюти, стане потенційний вихід Великобританії зі складу Євросоюзу (Brexit). Brexit є ризиком не тільки для фунта, а й для євро, — йдеться в звіті банку. — Підсумки референдуму передбачити дуже складно. Більшість європейців сподіваються, що британці залишаться в ЄС, але у нас проблеми з мігрантами, терористичні атаки — багато причин можуть змусити Великобританію покинути Євросоюз.

Прогноз курсу євро на 2016 рік за інформацією: bin.ua

05.04.2016


Євро продовжує дешевшати

Курс євро продовжує зниження в парі з доларом і іншими світовими валютами, за минулий місяць (з 10 лютого) він показав найгірші результати в світі, повідомляє агентство Bloomberg.

Триваюче падіння пояснюється тим, що трейдери готуються до подальшого пом'якшення грошово-кредитної політики Європейського центрального банку (ЄЦБ). На ранок 10 березня євро коштує $1,0978 в порівнянні з $1,0999 на закриття попередньої сесії в Нью-Йорку. З 10 лютого євро подешевшав до долара майже на 3%. Немає надмірних очікувань щодо дій ЄЦБ. Швидше за все, ЄЦБ залишить собі простір для маневру з точки зору покупки активів і подальшого зниження ставки в негативному діапазоні, щоб уникнути враження, що він повністю завершив пом'якшення, — вважає глава валютного департаменту Credit Agricole в Токіо Юдзі Саїто.

На думку економістів, на засіданні 10 березня ЦБ знизить процентну ставку по депозитах, що вже знаходиться нижче нуля, а також збільшить обсяги програми викупу активів, запущеної в березні 2015 року.

Прогноз курсу євро на 2016 рік за інформацією: korrespondent.net

10.03.2016


До кінця тижня євро/долар знизиться до 1,09

Після відмови Тегерана приєднатися до угоди про замороження видобутку нафти на поточних рівнях, нафтові котирування відновили зниження. Додатковим фактором тиску стали заяви з боку Саудівської Аравії про відмову обговорювати зниження обсягів видобутку. Таким чином, найближчим часом щодня на світовий ринок продовжує надходити близько 1 млн барелів надлишкової нафти. Також Міжнародне енергетичне агентство заявило на цьому тижні, що баланс пропозиції та попиту на ринку нафти буде досягнутий не раніше 2017 року, а це є основним чинником ціноутворення. В середу. 24 лютого в кінці азіатській сесії квітневий ф'ючерс суміші Brent торгувався біля позначки $32,80 за барель після того як у понеділок практично був досягнутий рівень $35.

На тлі зниження ризикових настроїв закономірно посилюється японська ієна, а через потенційних проблем з європейською інтеграцією знижуються євро і фунт. Під тиском також валюти сировинного блоку. В результаті на Forex превалюють послідовні потоки в долар США і японську ієну. Євро / долар торгується біля рівня 1,1, з метою зниження до позначки 1,093.

Прогноз для курсу євро на 2016 рік за даними: Телетрейд

25.02.2016


Долар росте, євро слабшає

Чиновники ФРС США відзначають успішність відриву ставок від нульової нижньої межі, і явно мають намір продовжити рух у цьому напрямку. Якщо при цьому ринок праці продовжує відчувати себе хоча б не гірше, ніж раніше, не уникнути подальших розмов про підвищення ставки ФРС вже в березні. На контрасті ЄЦБ не має можливості спертися на ринок праці, тому слідом за зниженням цін на нафту і сировину зможе натякати на можливості подальшого розширення грошової маси (нарощування QE та / або зниження ставок). Це відкриває дорогу до мінімумів минулого року — до області 1.05 по EUR / USD до кінця місяця. Подальше занурення, ймовірно, відбудеться пізніше, коли дивергенція монетарної політики стане ще більш явною.

Прогноз для курсу євро на 2016 рік за інформацією: abnews

07.01.2016


Євро ослабне

Євро за підсумками поточного року значно ослабне по відношенню до долара. Такий прогнози опублікувало агентство Bloomberg.

За словами аналітиків це буде під основному обумовлена зростанням курсу долара. За оцінками агентства зниження курсу євро по відношенню до долара США складе майже 3%. Курс долара буде рости через підвищення ключової ставки Федеральної резервної системи на тлі триваючого економічного зростання в США. Очікується, що в 2016 році ставка ФРС буде підвищена ще чотири рази.

Прогноз для курсу євро на 2016 за інформацією: Bloomberg

04.01.2016


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua