ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Цікаві факти про обручки

Цікаві факти та події з життя обручок

Обручка Курнікової

В даний час найдорожчим обручкою вважається елітне кільце, прикрашене діамантом рожевого кольору вагою в 11 карат, це кільце було подаровано в 2004 році іспанським співаком Енріке Іглесіасом російській тенісистці Ганні Курніковой. Приблизна вартість цього кільця становить 6 млн. доларів.

У євреїв прийнято одягати обручку нареченій на вказівний палець.

Середньовічне обручку

У середні віки був період, коли зовнішній вигляд обручок був дуже вигадливим. Кільця часто мали форму сплетених рук з серце, пронизане стрілою Амура. На такі кільця часто наносилися магічні цифри і кабалістичних знаки, наприклад, число 3 символізувало віру, надію і любов. Популярними були і написи Любов до гробу або Поки люблю — сподіваюся і так далі. Деякий час були дуже популярні кільця-половинки, які носили окремо чоловік і дружина, але тільки зібрані разом ці половинки складали одне ціле кільце, на якому зазвичай було написано якесь вислів, найпопулярнішою була фраза — Сполучене Богом людина не зруйнує.

Обручка дружини рентгена

Оригінальним чином увійшло в історію обручка дружини фізика Рентгена, який відкрив випромінювання, названі згодом його ім'ям. Це кільце було відображено на першому офіційному рентгенівському знімку.

У США середня вартість обручок становить близько 2 тис. доларів при цьому вартість кілець відповідає приблизно 10% загальних витрат на весілля. Примітно, що в більшості штатів при банкрутстві власника закон забороняє вилучати обручки незалежно від розміру боргу. На виплавку обручок в США щорічно витрачається близько 17 тонн золота.

У 19-му столітті французький хімік Мері виявив у крові залізо. Щоб довести своїй коханій свої почуття, він вирішив подарувати їй каблучку із заліза видобутого з власної крові, закінчився цей дослід його смертю від нестачі крові...

В середні віки в Європі в різні періоди і в різних країнах було прийнято носити кільця не тільки на безіменному, а й на вказівному, великому і навіть мізинці. Одне з найоригінальніших обґрунтувань того, чому потрібно носити кільце саме на безіменному пальці належить китайцям. Про нього ви зможете дізнатися з нижче розташованого короткого відеофрагменту.


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua