ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Підписатися на оновлення:rss2email

Підписатися на оновлення:feed

Прогноз курсу золота

Інформація про очикувану вартість золота в найближчому майбутньому

Увага: прогнози курсу золота від будь-яких експертів далеко не завжди збуваються навіть приблизно

Прогнози вартості золота на 2016-2017 рік

Падіння золота — питання часу

Прибутковість довгострокових облігацій останнім часом помітно зросла не тільки в Японії, але і в Європі і США. Цей факт не пройшов безслідно для золота, яке, природно, не приносить ніякого процентного доходу. Всього за тиждень прибутковість десятирічних урядових облігацій США збільшилася майже на 20 б.п., до максимального рівня з того часу, як Великобританія прийняла рішення покинути ЄС. Зростання прибутковості 30 - літніх бондів був ще більш значним. На вчорашньому аукціоні, на якому міністерство фінансів США запропонувало до продажу облігації на загальну суму в $12 млрд, попит виявився вельми розчаровючим. При 4.6% пропорція так званих прямих учасників, що включають інституційних інвесторів і менш великих торговців облігаціями, впала до мінімального рівня з вересня 2009 року. Фондові менеджери і іноземні банки також проявили стриманість.

Зростання прибутковості облігацій — всього один з цілої серії факторів, які в короткостроковій перспективі чинитимуть тиск на ціни на золото. Серед інших чинників — самозаспокоєність учасників ринків акцій, відтік вкладів з ETF — фондів і погіршення технічної картини. Якщо врахувати також зайвий оптимізм, який одночасно показують спекулятивні фінансові інвестори на ф'ючерсних ринках золота (число чистих довгих спекулятивних позицій на Comex наближається до рекордного рівня), то тестування і падіння цін на золото нижче позначки в $1300 за унцію — лише питання часу. У свою чергу, це тільки посилить тиск на ринок. Незважаючи на нашу позитивну оцінку перспектив дорогоцінного металу в довгостроковому періоді, ми залишаємося песимістами в тому, що стосується короткострокового періоду.

Прогноз вартості золота на 2016 рік за інформацією: Forexpf.Ru

14.09.2016


Ринки дорогоцінних металів коректуються вниз

Ринки дорогоцінних металів сьогодні коректуються вниз, особливо сильне зниження цін спостерігається в платиноїдів. Курс долара США залишається сильним, американський фондовий ринок знаходиться біля максимальних значень, що чинить додатковий негативний вплив на ринки дорогоцінних металів. Вплив BREXIT на ринки слабшає після того, як Банк Англії залишив процентну ставку без змін, а також вирішив не проводити програму стимулювання економіки. При цьому підтримку ринкам надали намір Банку Японії розширити програму стимулювання, а також чутки про те, що ФРС США не буде форсувати підвищення процентної ставки.

Прогноз вартості золота на 2016 рік за інформацією: gold.ru

24.06.2016


Песимістичний прогноз зберігається

Аналітики банку Goldman Sachs поліпшили прогноз вартості золота після перегляду очікувань темпів підвищення базової ставки Федеральної резервної системи США (ФРС).

Однак песимістичний прогноз для подальшої динаміки цін дорогоцінного металу зберігається, повідомляє агентство Bloomberg. Аналітики Goldman тепер чекають збільшення базової ставки Федерального резерву на 0,5 процентного пункту в найближчі 12 місяців, а не на один, як очікувалося раніше. Згідно з новим прогнозом, ціна золота становитиме близько $1200 за унцію через три місяці, $1180 за унцію через шість місяців і $1150 за унцію через 12 місяців. Раніше очікувалися котирування на рівні $1100, $1050 і $1000. відповідно. Імовірність підвищення цін на золото представляється достатньо обмеженою, тоді як ризики зниження включають більш яструбині заяви представників Федерального резерву і в кінцевому рахунку посилення грошово-кредитної політики в США, що приведе до підвищення вартості долара в найближчі 3-6 місяців, — говорять аналітики Goldman Sachs. У першому кварталі 2016 року золото подорожчало на 16%, рекордними темпами за 30 років, і багато експертів говорять, що ралі цін на дорогоцінний метал тільки починається. Аналітики Brent минулого місяця відзначали ймовірність зростання цін до $1400 за унцію протягом 12 місяців.

Прогноз вартості золота на 2016 рік за інформацією: zolotonews

11.05.2016


Ведмежий тренд на ринку золота завершений?

Ціни на золото можуть вирости до $1,350 за тройську унцію, оскільки ведмежий тренд на цьому ринку вже завершений, вважають аналітики лондонської фірми Metals Focus Ltd. Зміна настроїв інвесторів, що спостерігалося в 1м кварталі, швидше за все не зникне в майбутні місяці, — йдеться в огляді Metals Focus.

Золото в 1 кварталі подорожчало на максимальні з 1986 року 16% - до 1227 доларів за унцію, в цьому році воно показує найактивніше зростання в списку сировинних товарів, що входять в розрахунок індексу Bloomberg Commodity.

Однак в п'ятницю котирування червневого контракту на золото на біржі Comex в Нью-Йорку впала на 1% - до $1223 за унцію, оскільки позитивні дані по ринку праці США дали поштовх очікування підвищення процентних ставок Федерального резерву.

Монетний двір Австрії Muenze Oesterreich AG відзначає підвищення попиту на золото і золоті монети в умовах негативних процентних ставок в єврозоні.

У 2015 році продажі золотих монет і металу в злитках підскочили на 45% в порівнянні з попереднім роком — до 1.32 млн унцій, срібла — майже на 60% - до 7.3 млн унцій, заявила директора департаменту маркетингу і збуту австрійського монетного двору Андреа Ланг.

На її думку, попит на золото в Європі залишається сильним протягом 2016 року.

Прогноз вартості золота на 2016 рік за даними: goldenfront

01.04.2016


Ціни на золото ростуть

Ціни на золото ростуть, наближаючись до 13 - місячного максимуму, напередодні нарад Федеральної резервної системи (ФРС) і центрального банку Японії, від підсумків яких залежить подальший напрямок ринку.

Золото торгувалося по $1255,66 за тройську унцію в порівнянні з $1248,06 при закритті торгів у п'ятницю, а ф'ючерси в США подешевшали на $2,7 до $1256,7 за унцію.

З початку року золото подорожчало більш ніж на 18% за рахунок порівняно низького курсу долара і прогнозів підвищення процентних ставок в США. Інвестори чекають підсумків нарад ФРС, яке пройде у вівторок і середу, і Банку Японії. За словами джерел, рада з політики японського центробанку на цьому тижні обговорить, звільнити чи від недавно введеної негативної процентної ставки $90 млрд короткострокових коштів, які, як попередили учасники ринку цінних паперів, можуть перейти на банківські депозити. На цьому тижні у нас наради двох центробанків: Банк Японії почне дводенну нараду сьогодні, а Комітет по роботі на відкритих ринках ФРС повідомить рішення про процентні ставки в середу, — нагадав трейдер MKS Group Сем Лофлин. За його словами, напередодні повідомлення ФРС ринок має підтримку на рівні $1 235 за унцію, а зростання котирувань може зупинитися на позначці $1275-$1280.

Хедж-фонди і керуючі інвестиціями збільшили число довгих позицій в золоті на біржі COMEX до максимуму 13 місяців на тижні по 8 березня, згідно з даними Комісії США з торгівлі сировинними ф'ючерсами.

Фізичний попит в Китаї скоротився на минулому тижні, а ювеліри в Індії страйкують проти додаткового податку на золоті прикраси.

Прогноз вартості золота на 2016 рік за даними: Reuters

14.03.2016


Німецька компанія з продажу інвестиційних монет і злитків Degussa Goldhandel GmbH прогнозує цього року зростання цін на золото

На тлі політичної та економічної нестабільності в багатьох країнах світу жовтий дорогоцінний метал може отримати хорошу підтримку для зростання протягом 2016 року. Компанія Degussa опублікувала свій прогноз цін на 2016 рік. При цьому в огляді йдеться про те, що в поточному році можна розраховувати на значне зростання цін. При збереженні нормального економічного стану світової економіки ціна золота може спокійно вирости до 1300 доларів за унцію. Однак якщо політичні та економічні ризики в світі будуть рости, то дорогоцінний метал отримає додаткову підтримку для зростання. Як підтримуючі фактори для золота можуть стати вихід Великобританії з ЄС, розкол Іспанії, відновлення кризи в Єврозоні, посилення негативної фінансової та економічної ситуації в Китаї, а також збереження низьких цін на нафту і небезпека нових терористичних атак. У разі реалізації негативних подій інвестори можуть почати активно скуповувати золото для свого інвестиційного портфеля, щоб убезпечити свої інвестиції від волатильності. Про це розповів представник компанії Degussa Goldhandel GmbH Вольфганг Россбах. Європейські інвестори в золото також зможуть виграти від покупки дорогоцінного металу, оскільки він може допомогти їм зберегти заощадження на тлі ослаблення європейської валюти. За підсумками 2015 року золото стало для багатьох інвесторів рятівним активом щодо збереження заощаджень від інфляції через ослаблення євро. З початку 2014 року ціна золота практично у всіх валютах світу показала значне зростання крім долара США, оскільки для більшості інвесторів американська валюта продовжує залишатися безпечним активом. Але це всього лише питання часу. Рано чи пізно настає момент, коли інвестори знову звернуть увагу на золото, і його ціна в доларах також буде рости. Так вважають в компанії Degussa.

Прогноз вартості золота на 2016 рік за даними: gold.ru

04.02.2016


Золото продовжить своє падіння

Ще в грудні ФРС прогнозувала підвищення ставок на 0,25 п.п. чотири рази в цьому році, але, за нинішньою оцінкою ринків, кількість підвищень буде менше. Якби центральний банк слідував своєму первинному плану, до кінця року ставка має зрости до 1,375%. Ринки ф'ючерсів оцінюють, що в грудня 2016 року вона становитиме 0,605%, а це означає, що в цьому році ставка буде підвищена один раз, та й це не факт.

Золото у свою чергу, так і не дочекавшись сигналів до жорсткості американської монетарної політики, зробило спробу зростання, пройшовши за півмісяця шлях з тисяча сімдесят одна до 1 128 доларів за тройську унцію. Так високо золото не забиралося з початку листопада минулого року. Теоретично на середньостроковому горизонті це відкриває шлях до відновлення цін на золото в область $1190, до максимумів середини жовтня минулого року. Проте наш довгостроковий прогноз залишається незмінним: у міру посилення монетарної політики ФРС США і зростання долара, золото, незважаючи на приписуваний йому статус вічної цінності, продовжить своє падіння.

Прогноз вартості золота на 2016 рік за матеріалами: finance.ua

29.01.2016


Ціни на золото знижуються слідом за котируваннями нафти

Ціни на нафту знижуються за рахунок надлишкової пропозиції на світовому ринку. Ринок золота слід за ціною нафти, тому що золото вважається страховкою від інфляції, яка росте при підвищенні цін на нафту. Ринки в багатьох країнах закриті в понеділок і будуть закриті в п'ятницю. Оскільки це коротка тиждень через свята, навряд чи ми побачимо велику активність. Тим не менш, можливі різкі коливання, пов'язані з низькою ліквідністю ринків. На початку майбутнього року золото має подешевшати, оскільки долар продовжить рости в першому півріччі, — сказав трейдер з дорогоцінних металів в Гонконзі. Цього року золото подешевшає приблизно на 9 відсотків і завершить в мінусі третій рік поспіль, в основному за рахунок першого за 10 років підвищення процентних ставок ФРС. Багато трейдерів і аналітики чекають падіння котирувань до 1000 доларів за унцію або навіть нижче в майбутньому році. Запаси найбільшого у світі забезпеченого золотом ETF — фонду SPDR Gold Trust близькі до семирічного мінімуму, що говорить про низький інвестиційному попиті.

Прогноз вартості золота на 2016 рік за матеріалами: investing.com

20.01.2016


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua