ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

5 способів почистити золото

П'ять перевірених способів почистити ювелірні вироби з золота

чистка золота Хоча золото і не тьмяніє з часом як срібло, воно може легко забруднитися. Спробуйте ці методи для очищення ваших кілець, браслетів, намиста та інших ювелірних прикрас із золота.


Очищення засобом для миття посуду

 1. засіб для миття посуду кілька крапель миючого Капніть кілька крапель рідкого миючого засобу для посуду в миску теплої води. Перемішайте. Для кращого результату можна використовувати газовану воду бажано демінералізовану. Вуглекислота допоможе розм'якшити забруднення і видалити їх залишки.
 2. засіб для миття посуду опустити золото в розчин Опустіть виріб у розчин на 15 хвилин.
 3. засіб для миття посуду почистити золото зубною щіткою Почистіть виріб зубною щіткою з м'якою щетиною. Краще не використовувати жорстку щетину, оскільки вона може подряпати поверхню. Найкращим варіантом звичайно будуть спеціальні щітки для чищення ювелірних виробів.
 4. засіб для миття посуду промити проточною водою Ретельно обполосніть виріб у теплій проточній воді.
 5. засіб для миття посуду витерти насухо Протріть досуха м'якою тканиною.

Метод з аміаком

 1. чищення аміаком не використовуйте часто Не застосовуйте цей метод надто часто. Цей метод дуже ефективний, проте, якщо робити це часто, можна пошкодити вироби з золота (аміак може змусити потьмяніти навіть платину).
 2. чищення аміаком змішати одну частину аміаку з шістьма частинами води Змішайте одну частину аміаку з шістьма частинами води.
 3. чищення аміаком використовуйте ситечко щоб швидко дістати Опустіть виріб у розчин не більше ніж на одну хвилину. Заздалегідь приготуйте яке-небудь ситечко, щоб бути готовим швидко вийняти всі ваші коштовності.
 4. чищення аміаком промити проточною водою Дуже ретельно прополощіть вироби під проточною водою.
 5. чищення аміаком суха полірування Висушіть вироби м'якою тканиною придатною для дуже м'якого полірування.

Чистка виробів із золота з дорогоцінними каменями

 1. з каменями не занурювати у воду Ні в якому разі не опускайте вироби з приклеєними дорогоцінними каменями у воду повністю, оскільки є рис. розчинити клей.
 2. з каменями протерти тканиною з мийним Витріть виріб м'якою тканиною змоченою декількома краплями засобу для миття посуду.
 3. з каменями протерти з водою Протріть виріб від миючого засобу тканиною змоченою у чистій воді.
 4. із камінням покласти так щоб стікало Покладіть або підвісьте виріб сушитися таким чином, щоб волога не могла зібратися поблизу місць кріплення каменів.

Метод із зубною пастою

 1. зубна паста для прикрас які носять часто Цей метод можна використовувати для коштовностей із золота, які ви носите постійно.
 2. зубна паста почистити золото щіткою Використовуйте стару зубну щітку з зубною пастою, щоб м'яко очистити виріб від бруду. Пасту також можна нанести на тканину для полірування. Ваші коштовності засяють як нові, однак, досягається це за рахунок трохи більшого зносу виробів, що, зазвичай, не є критичним для тих коштовностей, які носяться постійно.

Метод кип'ятіння

 1. кип'ятіння золота Цей метод не рекомендується використовувати для виробів з дорогоцінними каменями. Метод може бути ефективний якщо потрібно видалити жир, масло або віск. Занурте виріб у воду на деякий час і забруднення спливуть на поверхню води. Для кип'ятіння бажано використовувати м'яку воду, наприклад, очищену методом зворотного осмосу.

Поради

 1. Стійкі жирові забруднення можна спробувати видалити спиртом (якщо звичайно дорогоцінні камені в ваших ювелірних виробах не приклеєні).
 2. Чистку ювелірних виробів, які для вас особливо важливі, варто довірити професіоналові з ювелірної майстерні.
 3. Зберігайте ювелірні прикраси з золота так, щоб максимально запобігти утворенню подряпин, особливо в дорозі і при транспортуванні. Для цього кожен виріб потрібно зберігати в окремому платтяному мішечку.
 4. Не використовуйте відбілювачі. Взагалі кажучи, не варто чистити золото будь-яким засобом містить хлор, оскільки це може призвести до незворотнього знебарвленню поверхні.
 5. Перед чищенням виробів з алмазами переконайтеся, що кріплення все ще є надійним, щоб не втратити камінь в процесі чищення.

Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua