ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Коричневе золото

Що таке коричневе золото?

коричневе золото

Що таке коричневе золото? Коричневе золото — це одне з нових віянь, яке, поряд з чорним, також викликав справжній фурор в світі моди. Шоколадний і затишний колір коричневого золота не поступається іншим видам золота за красою. Для того, щоб зробити золоті вироби коричневими, їх піддають спеціальній обробці. Так само, як і у чорного золота, коричневе забарвлення формується тільки в поверхневому шарі. Зазвичай, при цьому використовують сплави 585 або 750 проби з високим вмістом міді. Вважається, що коричневе золото добре поєднується з білими діамантами, рожевим золотом і ідеально підходить для осені або зими.

Нещодавно одна з ювелірних компаній з Канаді заявила про винахід нового з'єднання на основі золота коричневого кольору з вмістом золота, відповідному 584-ій пробі. Як заявляється, на відміну від усіх подібних з'єднань, нове зберігає пластичність золота. Це дає можливість створювати вироби методом холодного і гарячого формування, а також лиття або прокатки. Таким чином можливо надавати коричневий колір золоту не тільки на поверхні, але і по всьому об'єму.


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua