ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

958-а проба золота

Ціна одного грама золота 958-ї проби. Переваги та недоліки 958-ї проби золота

Сплав 958-ї проби містить 95,8% золота і є високопробним, округляючи до відсотків, цю пробу також іноді називають 96-ю. Такі сплави мають яскраво жовтий колір близький до кольору чистого золота. Через високий вміст золота сплави 958-ї проби дуже м'які, вироби з таких сплавів легко дряпаються і втрачають поліровку. В Україні та Росії такі високопробні сплави використовують рідко і, зазвичай, для виготовлення обручок. При цьому коштують такі кільця достатньо дорого і не тільки через високий вміст золота, а ще й тому, що ювеліри змушені робити їх достатньо масивними, оскільки в іншому випадку кільця з таких високопробних сплавів будуть дуже легко деформуватися. Набагато більш популярні прикраси з високопробних сплавів в арабських країнах і на далекому сході: у Китаї, Гон-Конгу, а також на Тайвані.

Скільки коштує золото 958-ої проби?

Виходячи з вартості чистого золота ( гривень за грам ) ціна одного грама золота 958-ї проби складе приблизно гривень за грам. Дуже приблизно можна сказати, що в магазині ювелірні вироби з урахуванням вартості їх виготовлення і торгових націнок коштуватимуть в півтора-два рази дорожче (і більше) від ціни, розрахованої за вмістом чистого золота, тобто, зазвичай, не менше гривень за грам.

Сплави золота 958-ї проби

Склад ювелірних сплавів 958-ї проби
Масова частка,% Колір
Золото Срібло Мідь
95,8 2,0 2,2 Яскраво-жовтий
95,8 2,1 2,1 »

Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua