ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

375-та проба золота

Ціна одного грама золота 375-ї проби. Переваги та недоліки 375-ї проби золота

Сплави золота 375-ї проби вважаються низькопробними, оскільки вміст золота в них складає менше половини (37,5%), інші складові — це в основному мідь і срібло. З цієї причини в країнах колишнього СНД особливою популярністю вони не користуються і часто вважаються не дуже престижним. А ось, наприклад, у Великобританії такі сплави достатньо популярні, також сплави золота низької проби популярні в США, однак, найбільш популярними там є 417-я проба і вище. Основною перевагою таких низькопробних сплавів є їх міцність і твердість, а основним недоліком — те, що вони з часом тьмяніють на повітрі. Колір виробів з таких сплавів зазвичай червонуватий, приглушений, який при втраті поліровки набуває сіруватих відтінків. Проба 375 є найнижчою, дозволеною для використання в ювелірних виробах в Україні та Росії. Однак, наприклад, у Німеччині найнижчою пробою є 333-тя з ще меншим вмістом золота. Найчастіше такі проби використовують для виготовлення обручок.

Скільки коштує золото 375-ої проби?

Виходячи з вартості чистого золота ( гривень за грам ) ціна одного грама золота 375-ї проби складе приблизно гривень за грам. Дуже приблизно можна сказати, що в магазині ювелірний виріб з урахуванням вартості його виготовлення і торгових націнок коштуватиме в півтора-два рази дорожче (і більше) від ціни, розрахованої за вмістом чистого золота, тобто, зазвичай, не менше гривень за грам.

Сплави золота 375-ї проби

Склад ювелірних сплавів 375-ї проби
Масова частка,% Колір
Золото Срібло Мідь
37,5 2,0 60,5 Яскраво-червоний
37,5 10,0 52,5 Червоний
37,5 16,0 46,5 Червоний

Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua