ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

925-та проба срібла

Ціна одного грама срібла 925-ї проби. Переваги та недоліки 925-ї проби срібла

Сплав срібла 925 - ї проби має кілька власних назв — стандартне срібло, стерлінгове срібло або просто стерлінг. Ця назва походить від старовинної англійської срібної монети. Як відомо, чисте срібло дуже м'яке, щоб робити з нього ювелірні прикраси для частого носіння і, тим більше, виготовляти монети. Для додавання міцності в срібло, зазвичай, додають мідь. Однак, при додаванні значної кількості міді срібло втрачає свій блиск, стає набагато більш схильним до окислення і швидко тьмяніє. Сплав срібла 925 - ої проби є своєрідним срібним стандартом. Цей сплав містить достатньо велику кількість срібла (92,5%), а тому зберігає красу і блиск чистого срібла, добре полірується і при цьому він набагато міцніше. Сплав 925 широко поширений у багатьох країнах, з нього виготовляється більшість срібних ювелірних прикрас та елітне столове срібло.

Скільки коштує срібло 925-ї проби?

Виходячи з вартості чистого срібла ( доларів за грам ) ціна одного грама срібла 925-ї проби складе приблизно доларів за грам. Дуже приблизно можна сказати, що, з урахуванням вартості виготовлення і торгових націнок, в ювелірному магазині виріб буде коштувати в шість — сім разів дорожче (і більше) від ціни, розрахованої за вмістом чистого срібла, тобто, зазвичай, не менше ніж приблизно доларів за грам.


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua