ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Лондонський ринок срібла

Історія лондонського ринку срібла

Лондонський Ринок Срібла працює вже більше трьохсот років. Перша угода була укладена в 1676-му році, коли Моката (Mocatta) почала торгівлю з Східноіндійскою компанією (East India Company). В ті часи ціна срібла складала 63 пенси за тройську унцію. До кінця 18-го сторіччя на арені з'явився наступний учасник. Це була компанія, спочатку відома як Шарп & Пікап (Sharps and Pickup), але достатньо швидко назву змінили на Шарп & Уілкінс (Sharps and Wilkins). Протягом більшої частини 18-го сторіччя, і першої половини 19-ого, більша частина угод Срібного Ринку відбувалася в лондонських кав'ярнях. Хоча компанії, які брали участь у торгівлі, мали свої офіси, основна частина інформації збиралася саме в кафе, і тому саме там, зазвичай, і укладалися угоди. У 1852-му до учасників ринку приєдналася компанія Пікслі & Хагард (Pixley and Haggard), через 5 років стала Пікслі & Абель (Pixley and Abell). А рік потому в 1853-му була заснована Самуель Монтегю & Co (Samuel Montagu & Co). Ціна срібла в 1853-му становила 61 з половиною пенсів за унцію срібла.

Правило щоденного встановлення ціни (срібного фіксингу) було введено з 1857-го року, хоча вважається, що система щоденного узгодження ціни з використанням посильних між чотирма будинками з'явилася на кілька років раніше. У першому фіксингу взяли участь всі чотири учасники: Моката & amp; Голдсмід, Шарп & amp; Уілкінс, Pixley & amp; Abell і Самуель Монтегю & amp; Co. За короткий час було" зафіксовано" дві ціни: денна за готівку (до семи днів) і на два місяці вперед. Ціна срібла за готівку в 1897 році була 27 і 9/16 пенси. Срібний фіксинг здійснюється і зараз. Починаючи з 1967-го року в формат Срібного фіксингу були внесені зміни, в результаті чого ціна фіксується на три, шість і дванадцять місяців вперед, також почав офіційно публікуватися доларовий еквівалент. У 1999 році фіксинг трансформувався в телефонні переговори з встановленням ціни в доларах США, фунтах стерлінгів і євро. Срібний фіксинг залишається незмінним до теперішнього часу, зарекомендувавши себе як найбільш прийнятний механізм ціноутворення для виробників, споживачів, оцінювачів і торговців.

Джерело: silverfixing.com


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua