ru uk

Золото і гроші

Золото на століття? Вся правда про золото!

Прогноз курсу долара за 2010 рік

Прогнози курсу долара зроблені в 2010-му році

Прогнози курсу долара за 2010 рік

У 2011 році долар залишиться основною резервною валютою

Американська валюта збереже статус основної резервної валюти в наступному році, оскільки Китай і Європа недостатньо розвинені для того, щоб їх валюти могли & nbsp; б зайняти місце долара, вважає менеджер найбільшого в світі пайового інвестиційного фонду Pacific Investment Management Co. (PIMCO) Ентоні Кресшенці, передає Bloomberg.

Зростаючі держави, такі як Китай, ще не готові прийняти 9000000000000 світових резервних активів, зокрема тому, що їхні ринки облігацій є незрілими, — заявив експерт. — Європа з урахуванням всіх її фінансових труднощів теж далека від готовності до прийняття такої відповідальності.

На думку Кресшенци, США залишаються видатної країною з економічної, політичної і військової точок зору. Експерт вважає, що Сполучені Штати продовжать підтримувати інвестиції в доларові активи, хоча процентні ставки будуть нижчими, ніж в інших країнах, особливо на ринках, що розвиваються.

Резервною валютою називають загальновизнану в світі валюту, яка використовується для створення в центральних банках інших країн резерву грошових засобів з метою здійснення міжнародних розрахунків.

На початок XXI століття долар США став основною резервною валютою світу. Він займає, за різними оцінками, частку від 50 до 61% у міжнародних резервах центральних банків.

Джерело: NEWSru.com

31.12.2010


Долар наближається до кризи

Американський долар наближається до кризи, і причиною цього стало зростання рівня боргу США, заявив колишній радник Китайського народного банку Ю. Йондінг, в інтерв'ю для China Securities Journal.

Будь зростання американського долара носить тимчасовий характер і його девальвація неминуча у зв'язку зі зростанням американського боргу, вважає Йондінг.

Такий величезний рівень боргу просто жахливий. І ситуація буде погіршуватися з кожним днем. Я думаю, ми тепер стали на один крок ближче до кризи долара, — заявив він. Йондінг також сказав, що Китай стурбований безпекою своїх валютних резервів, включаючи і ті, які були інвестовані в державні облігації США, оскільки американська валюта слабшає.

Як заявив бюджетний комітет Конгресу США 19 серпня, за цей фінансовий рік (завершується 30 вересня) дефіцит бюджету США може скласти 1,3 трлн доларів. Розмір очікуваного дефіциту дорівнює 9,1% ВВП. За останні 65 років більший дефіцит бюджету був тільки в 2009 році на рівні 9,9% ВВП.

Китай є найбільшим покупців урядових паперів США та за період з липня 2009 року по липень 2010 року скоротив свої активи в американських бондах на 10% до 846 700 000 000 доларів.

Джерело прогнозу курсу долара: K2K News

29.09.2010


Аналітики не очікують значних змін курсу долара до кінця року

Аналіз прогнозів готівкового долара показує, що аналітики не очікують значних змін курсу долара до кінця року. Медіана прогнозів курсу аж до листопада 2010 року перебуває на рівні 7,9 грн. за долар, і лише в листопаді збільшується до рівня 7,94 грн/$. При цьому самий песимістичний прогноз (ВАТ Морський транспортний банк, А. А. Воробйов) на 31.12.2010 становить 8,15 грн/$. Найоптимістичніший прогноз (7,83 грн/$) Дав А.А. Охрименко — один з лідерів рейтингу точності прогнозів курсів валют на 2009 рік. Зниження курсу до рівня 7,845 грн/дол прогнозує і інший лідер цього ренкінгу — Н.В. Івченко.

Джерело консолідованого прогнозу курсу долара: Рейтингове агентство Кредит-рейтинг.

12.07.2010


Долар може знизитися до 7,8 грн. до кінця року

Якщо поточний темп зміцнення гривні збережеться, то до кінця 2010 року курс долара знизиться до 7,8 грн. Хоча можливий і інший варіант розвитку подій. Про це розповів президент Українського аналітичного центру, кандидат економічних наук Олександр Охрименко.

Експерт відзначає, що останнім часом почастішали розмови про необхідність і про можливості зміцнення гривні по відношенню до долара США.

Ці розмови мають під собою цілком чіткі обґрунтування. За рахунок зміцнення гривні можна істотно здешевити закупівлю природного газу в Росії і зняти напругу з оплатою за комунальні послуги населенням. Мало того, більш високий курс гривні підвищить доходи населення в доларовому еквіваленті і полегшить борговий тягар позичальників, що мають валютні кредити, — відзначає він.

На думку А. Охрименко, найголовніше — це те, що зміцнення гривні дозволить Національному банку України (НБУ) менше грошей витрачати на викуп валюти на міжбанківському валютному ринку, а, відповідно уповільнити темп емісії гривні.

При цьому НБУ не тільки говорить, але і діє: за підсумками червня офіційний курс гривні по відношенню до долара США зміцнився на 0,19%. Якщо цей темп зміцнення продовжиться, то, швидше за все, до кінця року курс долара буде на рівні 7,8 грн. Хоча й можливий інший варіант розвитку подій, коли НБУ встановить офіційний курс долара на рівні 7,9 грн. і припинить його подальшу зміну до кінця року. У такому разі зміцнення гривні якщо і відбудеться, то буде незначним, — додав експерт.

Нагадаємо, у четвер, 24 червня, на міжбанківському валютному ринку НБУ в черговий раз скорегував заявку на покупку долара: з UAH/USD 7,9104 до 7,9098.

Джерело прогнозу курсу долара: ЛІГАБізнесІнформ.

25.06.2010


Довгострокова перспектива

У довгостроковій перспективі (п'ять років і більше) долар продовжить зміцнюватися і залишиться основною резервною валютою світу. Хоч процентні ставки центробанків будуть в майбутньому рости більш-менш синхронно, але ми прогнозуємо, що в новому економічному циклі ставки на ринках США і Європи будуть приблизно рівні (до кризи ставки в євро були до 2 процентних пунктів вище). Це нівелює даний фактор тиску на долар в довгостроковій перспективі, і на перший план вийде економічний фактор: очікування зростання економік, торгового балансу і т.п. І в даному випадку, США найшвидше опиняться в більш вигідному становищі, ніж Європа.

Таким чином, при більш-менш стабільному курсі гривні до долара США на рівні 8 грн за долар протягом 2010-2011 років (а ми дотримуємося саме такого сценарію) і поступове ослаблення євро до долара, курс гривні до євро буде також послаблюватися.

Автор прогнозу курсу долара: аналітик компанії Eavex Capital Андрій Патіота

25.05.2010


США пророкують крах долара і розпад країни

Долар буде коштувати не більше 67 копійок. А що стосується наших запасів... Нещодавно мер Москви Юрій Лужков публічно висловив побоювання, що від них залишиться половинка або четвертинка. Тому треба якнайшвидше скоротити доларову частку в резервах. Китай, наприклад, це вже робить. МВФ зараз продає 400 тонн золота, з них 200 купує Індія. Я закликаю купити залишилися 200 тонн на ці зелені папірці, які можуть стати нічим — не через три дні, так через три роки...

Ігор Панарін, професор Дипломатичної академії МЗС Росії
Джерело інформації про прогноз курсу долара: vlasti.net

30.04.2010


Сайт dragmet.com.ua є винятково інформаційним і ми не займаємося продажем або купівлею золота та інших дорогоцінних металів.

Київ, Україна © 2008-2016 dragmet.com.ua